výživa - PENCO ENERGY GEL 670g citron + Soft Flask

výživa - PENCO ENERGY GEL 670g citron + Soft Flask

Skladem 1–4 kusyjiž zítra u Vás
395 Kč (343 Kč bez DPH)
Kód 23805
Značka PENCO

HLAVNÍ VÝHODY Penco®  E­NERGY GEL LONG TRAIL REFILL: 

Speciální směs maltodextrinů a jednoduchých cukrů 10% isomaltulózy (Palatinose TM) Ionty sodíku a draslíku Neobsahuje přidaná zahušťovadla Ekonomické a ekologické balení

PROČ POUŽÍVAT Penco®  E­NERGY GEL LONG TRAIL REFILL?

Obsahuje 19 dávek energetického gelu v ekonomickém balení, pro použití v kombinaci s praktickým rezervoárem „Soft flask“. šetříte své peníze i přírodu…

Nezbytnou podmínkou pro pokračování ve výkonu vysoké intenzity je zpomalení úbytku sacharidových zásob (svalového glykogenu) a právě pro tuto chvíli je tu Penco®  ENER­GY GELLONG TRAIL - unikátní energetický gel, založený na kombinaci sacharidů, elektrolytů a vitamínu E.

Penco®  ENERGY GEL LONG TRAIL zvyšuje hladinu sacharidového „paliva“ před a během výkonu.  Obsahuje speciální směs komplexních sacharidů (maltodextrinů) a  jednoduchých cukrů (glukózy a fruktózy) a nyní nově i Palatinosu pro pos­tupné uvolňování energie během déletrvajících sportovních výkonů. 

Isomaltulosa Palatinose TM je. přírodní látka, pomalu stravitelný  sacharid s nízkým glykemickým indexem V těle se metabolizuje pomaleji než jiné cukry bez výrazného zvýšení hladiny glukózy, Svalům a mozku poskytujestejné množství energie jako sacharóza nebo glukóza, ale v delším časovém intervalu.

Přítomné ionty Na+ (so­díku) a K+ (draslíku) doplňují minerály, ztracené potem během náročného výkonu. Penco®  E­NERGY GEL LONG TRAIL je obohacen vitamínem E, který přispívá k ochraně buněk před oxidativním stresem, jehož nebezpečí hrozí zejména při extrémní  fyzické zátěži.

Penco® SOFT FLASK 150ml

Skvělý pomocník při použití Penco®  E­NERGY GELU LONG TRAIL v ekono­mickém balení. Rezervoár má obsah 150ml, vystačí na 5 dávek Penco®  E­NERGY GEL LONG TRAIL. Je vyroben ze zdravotně nezávadného materiálu TPU (thermoplastic Polyurethane), bez PVC a Phthalate Bisfenolu.

Před použitím lahvičky odstraňte z uzávěru ochrannou folii. Penco®  E­NERGY GEL LONG TRAIL se jednoduše vytlačuje do úst skousnutím ventilku lahvičky Soft Flask. Bez skousnutí bezpečnostního ventilku nemůže dojít k samovolnému úniku gelu. Gel v „Soft Flask“ spotřebujte do druhého dne. „Soft Flask“ po použití důkladně vypláchněte vodou a nechte vyschnout.