sedačka Hamax AMAZE samonosná, polohovací, šedo-limet

sedačka Hamax AMAZE samonosná, polohovací, šedo-limet

Skladem u dodavatele
2 690 Kč (2 223 Kč bez DPH)
Kód 20877
Značka HAMAX

Zadní cyklosedačka Hamax Amaze je vhodnou volbou pro nadšené cyklisty s dětmi ve věku od 9 měsíců. Neochudíte se o čas s potomkem a zároveň nepřijdete o svůj koníček.

Základní parametry

  • Cyklosedačka je investicí do budoucna. Její nosnost je totiž až 22 kg a disponuje výškově nastavitelnými stupátky, takže svého potomka můžete vozit i několik sezón.
  • Hmotnost 5 kg zaručí, že sedačku snadno uvezete.
  • Hamax Amaze je vhodná pro jízdní kola s průměrem trubky rámu od 28 do 40 mm.

Skvělé pohodlí pro dítě

Polohovatelná sedačka s výškově nastavitelným opěradlem přináší vašim dětem komfort. Zatímco vy budete na cestě do obchodu nebo si budete dávat do těla v horských kopcích, díky možnosti sklopit sedačku až o 20 stupňů může vaše dítě klidně podřimovat.

Pokud chcete vyrazit na výlet s dítětem mladším 1 roku, je nutné poradit se o použití cyklosedačky s pediatrem.

Opřete se do pedálů bez obav

Bezpečnost dítěte je pro rodiče vždy na prvním místěKryté opěrky nohou ochrání dítě od kontaktu s výpletem kola. Inovovaný 3-bodový systém bezpečnostních popruhů udrží i malé neposedy, takže se nemusíte obávat vypadnutí prcka ze sedačky. Cyklosedačka je navíc vybavená i reflexními prvky v zadní části. Vyrazit do města nebo se vrátit z výletu se stmíváním tak už nebude hazardem se zdravím.

Ochrana proti krádeži

Uzamykatelný zámek sedačky má za úkol ochránit sedačku před krádeží, ale raději nespouštějte na výletě kolo z očí.

Certifikace bezpečnosti

Sedačka splňuje přísnou bezpečnostní normu EN 14344.

Vypadejte dobře

Především maminky ocení slušivý vzhled cyklosedačky, který přitáhne pozornost očí všech kolemjdoucích. Sedačku můžetepřipevnit i na jízdní kolo bez nosiče. Vyberte si z šedo-petrolejovéšedo-limetkové varianty.